Menu

Воркшоп з планування велосипедної інфраструктури «Re-Cycle Kharkiv»

Воркшоп з планування велосипедної інфраструктури «Re-Cycle Kharkiv»

В Харкові пройде воркшоп з планування велосипедної інфраструктури.

Під керівництвом експертів з розвитку велосипедної інфраструктури з Харкова, Києва і Львова в рамках воркшопа «Re-cycle Kharkiv» будуть розроблені проекти вело шляхів центральної частини міста Харкова. Результати роботи будуть представлені представникам департаменту архітектури і містобудування м. Харкова, проектувальних організацій, засобів масової інформації, вченим та вело активістам.

Мета воркшопа: створення концепції велосипедних шляхів в центральній частині міста Харків; заохочення студентів, молодих архітекторів, вело активістів і інших зацікавлених осіб до розробки велосипедної інфраструктури; популяризація велосипеда як повсякденного виду транспорту. Результати воркшопа будуть опубліковані в вигляді брошури і ляжуть в основу подальшої розробки велосипедної інфраструктури міста Харкова.

Захід проводиться спільно з Харківським національним університетом будівництва і архітектури і ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки Департаменту містобудівництва, архітектури і генерального плану, Департаменту у справах сім’ї молоді і спорту, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» і громадської організації Велосипедний клуб «Харківський велосипедний союз».

Час: 14-15 листопада 2014 року

Місце: м. Харків (ул. Сумская, 40)

Організатор: ГО «Міські реформи»

Програма заходу

Захід в Facebook

Источник: velotransport.info

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Наверх